Jesteśmy dumni z naszych produktów

O nas

O naszej firmie

EXPRAN sp. z o.o. prowadzi od 2013 roku działalność w zakresie produkcji oraz dystrybucji płynów do papierosów elektronicznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką ofertę liquidów (ready to vape), płynów bazowych, shotów nikotynowych, aromatów oraz baz smakowych (shake&vape). 

Zajmujemy się również konfekcjonowaniem towarów klientów polskich i zagranicznych (OEM). Obecnie, wykorzystując naszą elastyczność, w trosce o wspólne dobro, zdecydowaliśmy się na rozszerzenie zakresu naszej działalności o produkcję płynów do dezynfekcji rąk oraz powierzchni.

Zakład produkcyjny

Nasz zakład produkcyjny wyposażony jest w zaawansowane linie produkcyjne przeznaczone do wytwarzania naszych płynów. Nad całością procesu produkcji czuwa wykwalifikowany i doświadczony personel. Posiadamy własne laboratorium, wyposażone w specjalistyczny sprzęt najwyższej jakości. W procesie produkcji używane są jedynie półprodukty spełniające najwyższe kryteria, posiadające certyfikaty jakości farmakopealnej, a gotowe towary są zgodne z wymaganiami TPD.

Obecnie

Obecnie EXPRAN sprzedaje swoje produkty nie tylko w Polsce, lecz w całej Europie. Współpracujemy tam z wieloma podmiotami, wśród których są zarówno wielcy dystrybutorzy, jak i producenci czy też właściciele pojedynczych sklepów. Cieszymy się z okazanego nam zaufania, niemniej w dalszym ciągu pragniemy rozwijamy swoją obecność na tym terenie.

Zaufali nam

Aktualności z bloga